FAQ  •  Register  •  Login

Seo DK tank

<<

seo

Post Sun Nov 04, 2012 10:21 pm

Seo DK tank

Nick: Seo

Věk: 18

Class: DK

GearScore: slaby pretoze som prisiel s anthorie a dk na aukcii postav nieje k dispozicii

Rasa: Tauren

Profese: Min/Bs

Staty (může být obrázek se staty): -

Talenty (link na armory): http://arsenal.twinstar.cz/character-ta ... eo&group=1 je tam chyba v unholy mam dodge

EQ (link na armory): http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... imos&n=Seo

Screen DPS/HPS:(screen pouze z dummy, TOC 25 anebo UD 25HM):

Theorycraft:

Mumble/funkční MIC? Mikrofon mam aj sluchatka

Jak dlouho hraješ WoW?: wowko hram asi okolo 5 rokov +- na anthorii

Jak dlouho hraješ za svoji class?: za dk hram velmy dlho ako tanka ktoreho by som chcel robit aj na twinstare

Zkušenosti s raidy: na anthorii
toc 10/25 clear
togc 10/25 clear
ICC 10/25 clear
ICC hc 10/25 3/11

Raidy chodíme od 20:00 v neděli a pondělí a středu. Máš čas? Ano cas mi vyhovuje

V jakých guildách si působil a důvody odchodu: v INDEPENDENT naj guilda na anthorii v pve

Proč si právě GOD? Chcel by som to skusit v dakej guilde na twine a vsimol som si vas na LFG

Něco o sobě: Som kludny, komunikativny, nevyhladavam konflikty a neznasam dlhe cakanie na pull bossa to je asi cely :)

Znáš někoho z GODu?:

Kontakt na sebe: n0thing0902 skype
<<

MajsterN

Site Admin

Post Mon Nov 05, 2012 2:50 pm

Re: Seo DK tank

Ja som Neutral zatial lebo pišeš ze za DK tanka hraš dlho ale do theorycraftu si nenapísal nič.
<<

Klax

Post Mon Nov 05, 2012 3:29 pm

Vyplněné informace jsou super.. zkus doplnit i ty nevyplněné.. :)
Klax
Guard of Dark
Level 80 Blood Elf Paladin
<<

Malik88

Post Mon Nov 05, 2012 6:29 pm

pridavam se... oprav prihlasku tak aby byla plnohodnotna a budem se bavit dal...
Nosorozec 80lvl DK, Tank
<<

Klax

Post Mon Nov 05, 2012 7:04 pm

Dnes jsem tě potkal v OG.. tvoje gs 2,5k je opravdu maličko.. bohužel Proti
Klax
Guard of Dark
Level 80 Blood Elf Paladin
<<

Taenas

Post Tue Nov 06, 2012 9:32 am

zas GS nemá nikdo.když začíná...zkus se ozvat po týdnu jak ses vyšvihl ,uvidíme jestli na postavě pracuješ
<<

ravenCry

Post Tue Nov 06, 2012 12:33 pm

Independent najlepsia pve guilda na Anthorii?... zrazil si sa s kodom?..
Tea
<<

seo

Post Tue Nov 06, 2012 2:12 pm

a ktora guilda nebodaj SFU ktora dodrbala celu anthoriu ze tam prestali hrat hraci :D mali sme tam najveci progress 2x icc 25 hc do tyzdna ako nic bez wipe
<<

ravenCry

Post Tue Nov 06, 2012 2:32 pm

tak nenapisal si za najlepsia za posledny rok, inak si to neviem vysvetlit... to je doba ktoru uz hram tuna, a vtedy mala Ind povest akurat tak ze je tam samy ...... a nie najlepsej guildy v pve. A ano myslel som aj SFU napr. ale oni boli skor naj v pvp, nie pve... mal som namysli guildy ako Brave Hearts alebo Horde Legion, guildy ktore jednali s ludmi ako s ludmi a nie ako Ind, ano viem ze tie guildy su urcite oba mrtve, ale tak uviest Ind, tak to radsej napisem ze som chodil world raidy :)
...aby si aj ostatny vedeli predstavit, ekvivalent k Ind na anthorii, je nisiar na deimose, verim ze kazdy ma nanich vlastny nazor
...nechcem aby to vyzeralo, ze som proti tvojmu prijatiu, pametam si ta este ked som tam hral a este ked si nebol v Ind, dokonca sme spolu boli v guilde ale vtedy si hral ele shamu, ak si teda mal nick Seo aj tam, len sa mi nepaci ze si hrdy nato ze si z guildy ktora mala najhorsie meno na serveri.
Tea
<<

seo

Post Tue Nov 06, 2012 2:46 pm

ono to vyzeralo ze su kokoti a tak a aj ja osm si to myslel ale ked som sa tam dostal tak som zistil ze su v pohode a aj tak nebolo na vyber kam ist ked is chcel ist pve v independent boli najviac aktivnych ludi na servery ked to koncilo tak som bol tam a bolo tam fajn sak ludia s ind hraju aj teraz tuna a mal som aj ine postavy na anthorii optyx prot pala war fury johanson a tak sea mi ukradli potom neskor som bol dakedy na fury sezone v top 15 a brave heards si pametam tam som bol ta neskor presla na patronus luminar ak si pametas meno milli razant a tak s nimi som sa napveckoval a razant je aj tuna na twine :)
Next

Return to Nepřijaté